"Młodziki" zakończyli rundę jesienną.

W dniu dzisiejszym, w ostatnim meczu rundy jesiennej nasi "młodzicy" ulegli rówieśnikom z Kłaja 3:5 (1:2). Mecz rozgrywany był w Kłaju, gdyż nasze boisko nie nadawało się do gry po rozegranych wczoraj dwóch meczach. Warunki były bardzo ciężkie - grząskie boisko, miejscami stojaca woda, silny wiatr i przenikliwe zimno. Ale nasi chłopcy walczyli dzielnie bez kilku chorych kolegów. Gratulacje i podziękowania za walkę i poświęcenie.

Za nami runda jesienna rozgrywek. Chłopcy, jak to się określa, przecierają się dopiero w meczach o punkty. W wielu spotkaniach prezentowali się bardzo dobrze i tylko brakiem szczęścia można tłumaczyć ich niepowodzenia.

Wierzymy, że po dobrze przepracowanym okresie zimowym, na wiosnę bądą dużo lepsze wyniki w meczach rewanżowych.